P.T.H PARLAK TEMİZLİK HİZMETLERİ

     2017 yılından beri İstanbul’da, profesyonel temizlik firması ihtiyacının çok fazla  olduğunu fark edip, bu konuda kendini sürekli geliştirerek, temizlik firmaları sektöründeki bu boşluğu doldurmayı hedeflemektedir. Hedefimizi müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kuruyor ve  bu hassasiyetimizi gerek temizlik şirketimizin uygulama sahasında, gerekse saha dışında göstermekteyiz. Yapılan temizlik çalışmalarının hepsi belirli bir düzende ve temizlik şirketinin hiyerarşik sistemi ile ilerler. Çalışanlar Parlak Temizlik Hizmetlerine ait eğitim merkezi bünyesinde gerekli temizlik firmaları eğitimleri verilerek yetiştirilir. Her temizlik bölgesi için, özel personel kadrosu ve temizlik firmalarının bünyesinde bulunması gereken, profesyonel temizlik ürünleri bulunmaktadır. Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz uygulamalarımız ile Parlak Temizlik Hizmetleri olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

     Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen şirketimiz sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan ender firmalardandır.

     Müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmanın koşulunun ancak; uzman bir ekip,detaylandırılmış planlama,nitelikli hizmet organizasyonu ile mümkün olduğuna; bununda ancak kar eden ve elde ettiği karı doğru finansal planlama-yatırım ve uygulama ile kullanan bir şirket olmakla mümkün olduğuna ve adil tek ticari kuralın bu olduğuna inanıyoruz.

   Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve personel eğitimine birinci derecede önem veren yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen profesyonel kadromuz ile sizlerin kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir çözüm ortağınız olmayı umuyoruz.